O NÁS

MÉNĚ JE NEJVÍC

Někdy na začátku jsme všichni uvěřili tomu, že hodnota je definována množstvím. Zvykli jsme si, mít všeho hodně a chtít ještě víc. A přitom by nám stačilo, mít to nejlepší.

Jsme Onest. Přírodní česká kosmetika, která se drží filosofie, že méně je nejvíc. Vaše pleť totiž nepotřebuje mnoho. Lehce se obejde bez parabenů, silikonů, parfémů a dalších umělých ingrediencí. Aby byla krásná a plná života, potřebuje jen to, co jí prospívá. Ani kapku navíc. Proto jsme řekli ne všemu, co při péči o ní nepotřebujete.

V Onest chceme, aby se krása obešla bez jakýchkoliv umělých přísad, bez zbytečných slov a ovací. Vyrábíme pouze z přírodních ingrediencí a všemu, co děláme - od obalů produktů až po naši komunikaci - dáváme čistou a minimalistickou podobu. Nepotřebujete mnoho. Potřebujete jen to nejlepší.

– ONDŘEJ ELSNER & JAN SIPPL, ZAKLADATELÉ ONEST

Někde na začátku všeho bylo přesvědčení, že věci mohou být přirozené, krásné a upřímné najednou.

JAK TO DĚLÁME

UPŘÍMNĚ A BEZ KOMPROMISŮ 

Naše produkty vznikají zodpovědně v malých sériích, které pravidelně doplňujeme. A to jen tehdy, kdy z přírody můžeme získat suroviny nejvyšší kvality. I kdyby to znamenalo, že si na ně musíme chvíli počkat. 

...

LOKÁLNÍ OD NÁPADU PO BALENÍ  

Sestavování receptur, design flakonu a výroba vznikají v Česku a s českými dodavateli, stejně jako fotografie nebo řádky, které právě čtete. Věříme, že lokálnost je klíčem k udržitelnosti přírody i kvality, na které Onest stojí.

...

PŘÍRODĚ TO VRACÍME. SPOLEČNĚ 

Z přírody si bereme to nejlepší, a to nejlepší jí také chceme vracet. Všechny materiály, které používáme, jsou recyklovatelné nebo zcela rozložitelné. Část zisku navíc věnujeme na zlepšování kvality vegetace v Česku. 

MORINGA

se pyšní silnou antioxidační kapacitou a schopností zjemňovat a zklidňovat pokožku bez pocitu mastnoty.

ZLATÁ JOJOBA

obnovuje kožní mikrobiom, poskytuje pocit komfortu, dramaticky navyšuje produkci kolagenu, zpevňuje a hydratuje.

OVESNÝ OLEJ

je bohatý na pleti vlastní lipidy a ceramidy. Okamžitě se vpíjí, vyhlazuje, opravuje, je nekomedogenní, redukuje černé tečky a léze.

VRCHOLÁK ARJUNA

zlepšuje mikrocirkulaci v oblasti očního okolí a bojuje proti tmavým kruhům a otokům. Chrání pleť před volnými radikály.

RŮŽOVÁ VODA

příjemně klidní, tonizuje a regeneruje pleť. Pomáhá udržovat správné pH a má silné antiseptické vlastnosti.

ČERVENÁ ŘASA

s vysokou molekulární hmotností zachytává vláhu a udržuje ji na povrchu pleti. Dovává odpočatý look.

SQUALANE

z ekologicky pěstované cukrové třtiny je tělu vlastní látka, jež zavlažuje pokožku, aniž by ji jakkoli zatěžovala.

KVĚTY IBIŠKU

bohaté na kyselinu pyrohroznovou a kyselinu citronovou, zajišťují přirozenou exfoliaci a obnovu buněk.

– Esquire Česká republika

Česká značka Onest dělá čistě přírodní kosmetiku, která se příjemně používá a skvěle funguje.

– Harper's Bazaar Česká republika

Pokud tíhnete k čistým, kvalitním a neopulentním věcem, které si na nic nehrají, pak budete Onest milovat stejně jako my.