VELKÁ LETNÍ SLEVA -20%. NA CELÝ NÁKUP S KÓDEM "TREAT".

ONEST & DESIGN

Velké poděkování patří všem našim kolegům, kteří se velkou měrou a svým jedinečným talentem podílejí na tom, jak naše značka vypadá. Spolupráce s nimi je stejně důležitá, jako produkty samotné. Věříme, že vizuální hodnota má smysl.

KLÁRA TOMÁNKOVÁ

Finální podoba novinek Onest vzniká ve spolupráci se stylistkou a set dekoratérkou Klárou Tománkovou. Klatovská rodačka vystudovala grafické umění a působí na poli módní fotografické produkce, decor a interior stylingu a spolupracuje s designovými a lifestylovými tituly (Elle Decoration, Elle, Harper’s Bazaar, Dolce Vita ad.).

Kromě časopiseckého světa se s prací Kláry Tománkové setkáte také v komerčním sektoru. Mezi její klienty, pro které vytvářela rafinovaná zátiší, patří značky Hermès, Carollinum, Preciosa, Moser, Lasvit, Nespresso, Macy’s USA. Svůj talent a zkušenosti uplatňuje také ve filmových produkcích.

Rozhovor s Klárou najdete zde.

DARIA MAKEEVA

Squalene face oil a Hyaluronic face serum v limitované edici 50 ml ozdobila svými perokresebnými motivy módní návrhářka a ilustrátorka Daria Makeeva. Rodačka z Taganrogu v Ruské federaci a absolventka UMPRUM (Design oděvu a obuvi) získala ocenění na Designbloku, se sestrou Marií se podílela např. na projektu Křehký Mikulov.

Kresebné motivy pracují s námětem vláčné a elastické struktury, volně připomínající strukturu kůže. Každý z motivů je jiný a přesto na sebe navazují. Kresba se omotává kolem každé krabičky, plazí se z jedné na druhou a vytváří nekonečnou smyčku. 

WRKS

Flakony k našim cleanserům navrhlo pražské studio WRKS, které oslavilo 10 let působení v oblasti produktového designu. Duo Jan Kopřiva a Daniel Pavlík přijalo naší nabídku na vytvoření a kompletní vývoj autorského obalu a spolupráci komentují: 

„Návrhu flakonů – lahviček dominuje čistý tvar narušený jemnou, ale tvarově přirozenou diagonálou, která vychází z charakteristického písmene N v Onest logotypu. Naše práce logicky navazuje na papírové krabičky Onest navržené Janem Činčerou.“ Jan Kopřiva, WKRS.

PETR KARŠULÍN

Petr Karšulín vystudoval obor Reklamní fotografie na UTB ve Zlíně, nyní působí v Praze. Věnuje se především still life fotografii a jeho velkou vášní je design a hledání starých krásných věcí, kterým pak vdechne nový život a smysl, ať už ve fotografii nebo jejich novým užíváním. Petr tvoří tiše a zamyšleně. Je pro něj důležité rozjímání a dostatek času, kdy si může projekt důkladně promyslet, aby pak výsledná kompozice a světlo odráželo jeho osobní citový prožitek a náladu.

KARIN ZADRICK

Prvním umělcem, jenž se podílel na podobě značky Onest, je Karin Zadrick. Vystudovala obor konceptuální tendence na Fakultě výtvarných umění v Brně pod vedením Petra Kvíčaly a Petera Ronaie. Dnes je jednou z nejvýraznějších módních a volně tvořících českých fotografek, spolupracuje s tituly Elle, Dolce Vita ad., za svou práci byla opakovaně nominovaná na cenu Czech Grand Design. 

Její tvorba je niterná i surová, křehká i intenzivní. Karin nejradši pracuje s černou barvou, která ale nemůže existovat bez absolutní bílé. A právě tady se protnuly naše cesty.

Vznikl příběh, báseň, legenda, fotografie a konečně i ukrytý potisk jako malé překvapení uvnitř krabičky. Naší společnou inspirací byla příroda, dětství i osobní kořeny.